Çözümlerimiz / eof Ürünleri / eof Beton Santral Otomasyonu ve Sevkiyat Yönetimi

eof BETON SANTRAL OTOMASYONU ve SEVKİYAT YÖNETİMİ

eof BETON SANTRAL OTOMASYONU ve SEVKİYAT YÖNETİMİ, Hazır beton üretimi yapan firmaların siparişten faturalamaya kadar olan bütün iş süreçlerini dağınık yapıda bulunan üretim tesisleri bazında;
- Operasyonel veri girişleri veya zaman kaybı olan verilerin tekrar işlenmesini ortadan kaldırır.
- Faturalama süresini günlük hale getirir.
- Finansal raporlamaların irsaliye kayıtlarını da ayrıca raporlar.
- Hazır beton üretimi yapan firmaların geleceğe dönük yatırımlarında alacakları kararlara yön veren bir otomasyon entegrasyon sistemidir.

eof Beton Santral Otomasyonu ve Sevkiyat Yönetimi Programı

Otomasyon ile Entegrasyon
Kaydedilen siparişlere ait üretimlerin, üretim tesislerinde doğru bilgilerle yapılmasına imkan sağlar. Bu aktarım aracılığı ile otomasyon operatörünün yanlış üretim yapılmasını engeller.

Sipariş
Hazır beton üretimi yapan firmaların telefon/faks/mail ve Andorid Cep Telefonu/Tabletler ile almış oldukları siparişlerin kaydedildiği LOGO ERP Ürünleri ile entegre çalışır.


Siparişten Üretim ve Sevkiyat

Aktarılan bilgilerle kullanılan üretim otomasyon yazılımında ilgili siparişin içeriğinin üretimini, üretim sonrasında sevkedilecek mamüllere ait irsaliye ve kantar fişlerinin ilgili yasal mevzuatlara uygun olarak basımı sağlanır.

Üretim ve Sevkiyat Bilgilerinin Online Aktarımı
Sevkiyat sonrasında ilgili sevkiyata ait irsaliye ve üretime ait (ilgili üretim tesisinde geçerli olan) bilgilerin LOGO ERP Ürünlerine hızlı, doğru ve eksiksiz olarak aktarımı sağlanır.
Üretim Tesisi ile bu tesisin bulunduğu bölgeye has üretim farklılıklarına ait takip edilemeyen üretim verilerinin anlık olarak takibi ile üretimin takibi sağlanır.
Sevk kayıtlarının anlık kaydı ile irsaliye bazlı müşteri risklerinin takibi de sağlanır. Ayrıca Sevk ve üretim kayıtlarının manuel eklenmesi ile oluşan zaman, rakamsal hatalar gibi kişiye bağlı süreç problemleri de azaltılır.

Kolay Raporlama ve İzleme
Hazır beton üretimi yapan firmaların yapı denetim kuruluşları (resmi kurum veya tüzel kişilikli firmalar) tarafından ihtiyaç duydukları raporları Üretim Tesislerine ve üretilen ürünlere göre raporlamalarını hızlı ve doğru bir şekilde alabilmeleri sağlanır. Tüm işlemler kolaylıkla kullanıcı tanımlı rapor imkânları ile raporlanabilir.
Ekran, Yazıcı, Txt, Tablo, Pivot (Özet Tablo), Grafik, Excel, Pdf rapor alma imkânı.
Toplu kayıt listeleme ekranlarında tek tuş ile Excel’e liste aktarılabilir.

Güvenlik
Detaylı Log (kayıt bilgisi) ve değişiklik izleme imkânı.
Kullanıcı, Kullanıcı Grubu ve işyeri bazında detaylı yetkilendirme imkânı sunar.

Uyumluluk
Tüm işlemler “Logo ERP” ürünleri ile entegre ve online olarak anlık gerçekleşir.
e-Arşiv Faturası, e-Fatura, e-Defter, e-Mutabakat başta olmak üzere Tüm Logo e-Dönüşüm ürünleri ile birlikte çalışabilir.