Çözümlerimiz / eof Ürünleri / eof Beton Santral Otomasyonu ve Sevkiyat Yönetimi

eof BETON SANTRAL OTOMASYONU ve SEVKİYAT YÖNETİMİ

eof BETON SANTRAL OTOMASYONU ve SEVKİYAT YÖNETİMİ, Hazır beton üretimi yapan firmaların siparişten faturalamaya kadar olan bütün iş süreçlerini dağınık yapıda bulunan üretim tesisleri bazında;
- Operasyonel veri girişleri veya zaman kaybı olan verilerin tekrar işlenmesini ortadan kaldırır.
- Faturalama süresini günlük hale getirir.
- Finansal raporlamaların irsaliye kayıtlarını da ayrıca raporlar.
- Hazır beton üretimi yapan firmaların geleceğe dönük yatırımlarında alacakları kararlara yön veren bir otomasyon entegrasyon sistemidir.

eof Beton Santral Otomasyonu ve Sevkiyat Yönetimi Programı

Avantajlarımız

 
Sipariş
Müşteri Bakiye ve Risk Bilgileri ile Tesis yüklerine anında ulaşılarak siparişler LOGO ERP ürünlerine kaydedilir.


Risk Kontrolü
Faturalanmamış irsaliyeden doğan risklerin anlık olarak cariye yansıtılması sonucu anlık risk takibi yapılır.


Reçete Tanımı
Üretimin yapılacağı tesisin coğrafi koşullarına göre reçete tanımlanır. 


Üretim Planlama 
Sipariş bazında reçete revizyonu imkanı sunar. Tek noktadan sipariş ve reçete bazında üretim planlaması yapılarak ilgili tesis otomasyonuna bilgiler otomatik olarak iletilir. 


Otomasyon 
Üretimin ilgili tesiste doğru bilgilerle yapılmasına imkan sağlar. Böylece otomasyon operatörünün yanlış üretim yapmasının önüne geçilir. 


Sevkiyat 
Üretim sonrasında sevkedilecek mamüllere ait irsaliye ve kantar fişlerinin ilgili yasal mevzuatlara uygun olarak basımı sağlanır. 


Kantar Entegrasyonu 
Çift indikatör desteği hem yakıttan hem de zamandan tasarruf imkanı sunar. 


Üretim Sonuçları 
İrsaliye ve üretime ait bilgilerin LOGO ERP Ürünlerine hızlı, doğru ve eksiksiz olarak anlık aktarımı sağlanır. Böylece üretim verilerinin anlık olarak takibi ile üretimin takibi sağlanır.
Sevk kayıtlarının anlık kaydı ile irsaliye bazlı müşteri risklerinin takibi de sağlanır. Ayrıca Sevk ve üretim kayıtlarının manuel eklenmesi ile oluşan zaman kaybı, rakamsal hatalar gibi kişiye bağlı süreç problemleri de azaltılır.


Yakıt Takibi 
Sahibi olduğunuz ve Kiralık Araçlar ile Şoför bilgilerinin takibini sağlar. Araçlara ait yakıt sarfiyat takip etmenizi sağlar. 


Lastik ve Yedek Parça Takibi 
Araçlara ait Lastik ve diğer yedek parça sarf takibi kolaylıkla sağlanır. İlgili araç maliyet raporlarının kolaylıkla raporlanması ve muhasebeleştirilmesi sağlanır.