Çözümlerimiz / eof Ürünleri / eof Kantar Logo Entegrasyonu

eof Kantar Logo Entegrasyonu

Özellikle yoğun giriş-çıkış işlemleri bulunan tesislerde birden fazla sayıdaki kantarın birbirleri ile bilgi alışverişinde bulunarak tartım işlemlerinin hızlandırılması ve aynı zamanda işletmenin stok ve satış birimlerinden gelen sevkiyat ve yükleme taleplerinin otomatik olarak sisteme tanımlanması, tartım sonuçlarının ilgili birimlere elektronik ortamda aktarılması, personel, zaman verimi ve tek merkezden etkin kontrol yapılabilmesi hedeflenmiştir.

Genellikle piyasadaki Kantar yazılımlarının kendi veri tabanları olup herhangi bir ERP yazılımı ile tam entegrasyonu söz konusu değildir.
LOGO KOBİ/ERP ( Logo Start, Go 3 ve Tiger 3 Serisi ) ürünleri ile Entegre çalışmaktadır.
Çoklu sevkiyat işlemlerinde ikinci tartım sırasında yeniden dara alınmaksızın yüklemeye devam edilebilmesi sağlanarak zaman ve yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

eof Kantar Logo Entegrasyonu - Logo ile Kantar Entegre çalışır

Daha Ekonomik + Tam Entegre

Bu çerçevede;
Logo ‘daki Cari Bilgiler, Stok Bilgileri alınarak Araç Bilgileri, Araç Şoför Bilgileri, Şoför İletişim Bilgileri,  ilk Tartım ve Son Tartım ve Net Tartım verisi ile birleştirilerek
Logo ‘ya Satınalma İrsaliyesi, Satış İrsaliyesi, Satış İade İrsaliyesi, Müstahsil İrsaliyesi, Ambar Giriş Çıkış Fişi, Sarf Fişi, Fire Fişi  seçenekleri kaydı online sağlanır.
Manuel aktarım gerektirmez.

 

VTK

Objects

Çift İndikatör Desteği

+

+

Ardışık Tartım Desteği (Sipariş ilişki Sevk veya Direkt Sevk)

+

+

Tartım Sonuçlarının Logo'ya Satınalma İrsaliyesi, Satış İrsaliyesi, Satış İade irsaliyesi, Müstahsil İrsaliyesi, Ambar Fişi, Sarf Fişi, Fire Fişi olarak aktarımı

+

+

Logo Go 3 için VTK (Veri tabanı kullanım lisansı), Logo Tiger 3 Serisi için Object Runtime Lisansı Logo Kobi ve ERP serisi ürünlere veri yazılabilmesini sağlayan araçlardır.

Tekstil, Maden, İnşaat, Beton, Demir, Çelik, Gıda, Kimya gibi pek çok sektörde Kamyon Kantarı, Tır Kantarı, Zemin üstü Kantar kullanımı mevcuttur. Kum, asfalt, mıcır, parke taşı, kilit taşı, agrega, çeşitli madenler, metal, tekstil, hurda kağıt, hurda  plastik, hurda metal, kuruyemiş, hububat (tahıl, mısır, baklagiller, pancar, zeytin vb) tarım ürünleri alış - satış ve depolar arası sevk işlemleri başta olmak üzere stok kontrolü yapılması gereken durumlarda kantar kullanımı genel bir çözümdür.
Kantar kullanımı mal alışı, mal satışı, iade işlemleri sırasında olabildiği gibi aynı zamanda malın depolar arası transferlerde ve depo içinde yer değişikliklerini, sarf fire gibi durum değişikliklerini de takip edebilmek içinde kullanılabilmektedir.

eof Kantar Logo Entegrasyonu