Hizmetlerimiz / Destek

Destek Hizmetlerimiz

Logo çözümlerinin kullanıcılara yönelik satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini  sunmaya yetkili İş Ortakları'dır.

Logo Çözüm Ortaklığı

Logo platformu üzerinde geliştirilen ve Logo ERP ürünleriyle uyumlu çalışan sektörel ve dikey çözümler sunan yetkili ortaklardır.

Logo ekosisteminde yer alan E-KENT, Logo Yazılım Çözüm Ortağı, Logo Yazılım Kurumsal İş OrtağıLogo Yazılım Kobi İş Ortağı ve Netsis Yazılım Kobi İş Ortağı olarak satış, eğitim, destek, uyarlama, uygulama danışmanlığı alanlarına son kullanıcıya hizmet sunmaktadır.

Proje Sonrası Destek Hizmeti ile Proje Uygulama ve Özel Yazılım Geliştirme hizmetlerinin ardından; işletmelerdeki kullanıcıların desteklenmesi ve yeni taleplerin yönetilmesi için hizmetler sunmaktayız. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu kapsama göre Yerinde Destek, Çağrı Merkezi Tele Destek, Uzak Bağlantı Hizmeti ve Sistem Bakımı hizmetleri sağlanmaktayız.

ERP Çözümleri, KOBİ ERP Çözümleri, İnsan Kaynakları Çözümleri, Mobil Çözümler, Proje Çözümleri, İş Akış/Süreç Yönetimi Çözümleri, İş Analitiği Çözümleri, Tedarik Zinciri Çözümleri, Perakende Bulut Çözümleri, CRM Çözümleri, e-Devlet Çözümleri, Entegrasyon Çözümleri ile Logo Yazılım, Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biri olarak pek çok sektöre hizmet veriyor.