Hizmetlerimiz / Lisans Bakım

Lisans Bakım Hizmetleri

Günümüzde teknoloji, yazılım ve buna bağlı  iş süreçleri  sürekli gelişmektedir. Bir yazılımdan en üst düzeyde fayda elde edilebilmesi için, yazılımın güncel olması ve yasal mevzuatın yakından takip edilmesi gerekmektedir. Logo, hem bu değişiklikleri zamanında ve doğru bir içerikle kullanıcılarına sunmak, hem de gelişen teknolojiye uyum sağlamak amacıyla, geniş bir geliştirme, destek ve danışman ekibi ile çalışmaktadır.

Logo Ürünleri için Lisans Bakımı (Logo Versiyon Sözleşmesi - LEM)

Logo, pazar ihtiyaçları, mevzuat değişiklikleri ile kullanıcılarından gelen geri bildirim ve talepler doğrultusunda 7 haftada bir sunduğu yeni versiyonlar ile ürünlerini sürekli geliştirerek kullanıcılarına daima güncel yazılımlar sunar.   Logo kullanıcılarının bu hizmetler ile güncellemelerden kesintisiz ve en ekonomik şekilde yararlanabilmeleri için Logo Enterprise Membership (LEM) sözleşmesini sunmaktadır.

Bu uygulama ile Logo, kullanıcılarının her zaman uygun fiyata en güncel yazılımı kullanarak hem günümüzün finansal ve yönetimsel standartlarını yakalamalarını  hem de mali ve finansal mevzuata uyum sağlamış bir yapıda olmalarını desteklemektedir. Logo ürünlerinde yapılan tüm güncellemeler, mevzuatla ilgili değişiklikler ve hata giderici sürümler sadece LEM sözleşmesi kapsamındaki kullanıcılara sunulmaktadır.

Logo Lem Ücreti

Logo Lem ücreti, her ürün için değişkenlik gösterir. Logo Go 3 Lem fiyatı, Logo Tiger 3 Lem fiyatı, Logo Tiger 3 Enterprise Lem fiyatı aynı olmamakla birlikte Logo Bordro Plus Lem fiyatı da farklıdır. Logo Lem ücreti için bir iş ortağına ana paket lisans anahtarını göndermeniz yeterlidir. Logo Yazılım 'ın lisans sunucularında bu anahtara bağlı tüm lisanslarınızın satın alma tarihleri dikkate alınarak LEM yenileme bedeliniz güncel fiyat listesi üzerinden lem fiyatı hesaplanarak sistem üzerinden tekliflendirilir.
Logo lem yenileme işlemi Logo lem paketi satın aldıktan sonra yapılıyor. Önce alınan lem lisansı kuruluyor, sonra Logo lisans yenileme yapıldıktan sonra satın alınan Logo lem paketi aktif oluyor.

Sürekli gelişen teknoloji, yasal yenilikler ve en önemlisi kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda eklenen yeni özellikler ile her zaman en güncel iş çözümlerini sunan LEM hakkında detaylı bilgi ve indirimli Lem fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ad Soyad
:
Firma Ünvanı
:
e-posta
:
Telefon
:
İlgilendiğiniz Logo Ürünleri
:
İlgilendiğiniz e-Devlet Çözümleri
:
İlgilendiğiniz eof Ürünleri
:
Detay
: