Özel Yazılım Geliştirme

e-Kent, farklı platformlar üzerindeki deneyimli ve uzman kadrosu ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel uygulamalar sunarken, danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, uygulama bakım hizmetleri sunmaktadır.

B2B, B2C sistemleri, Veri Toplama, Veri Aktarımı, Konsolidasyon ve Merkezi Raporlama alanlarına yönelik operasyonel ihtiyaçları karşılayan iş çözümleri sunarken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olmaktadır.

Logo’nun ERP ile e-Dönüşüm çözümlerinin işletme ihtiyaçlarına göre uyarlanması  ve kullanıma alınmasına yönelik sunulan proje danışmanlığı hizmetleri, Logo  ERP sistemleri ile kurumsal uygulama yazılımları konusunda uzman ve deneyimli yetkili Logo İş Ortağı ve Çözüm Ortağı olarak E-Kent uzman yazılım ve destek kadrosu tarafından sağlanmaktadır.

Yetkili İş Ortağı olarak, işletmelerin iş süreçlerini ve özel ihtiyaçlarını en doğru ve hızlı şekilde analiz ederek bu ihtiyaçlara karşılık verebilecek en uygun çözümlerin işletmelerde kullanıma alınmasına yönelik, uyarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunmaktayız.

Sonuç odaklı proje yaklaşımı ve kısa uyarlama süreçleri ile sunduğumuz proje danışmanlığı hizmetleri  çözümlerden sağlanan yatırım ve kaynak geri dönüşünün en yüksek seviyede olmasını mümkün kılmaktadır.

Rekabetin hızla arttığı piyasalarda firmaların temel hedefi, satış ve dağıtım kanallarını en etkin şekilde yönetirken, kârlılığı ve verimliliği de en yüksek seviyede tutmaktır.

Logo çözümlerinin, işletmelerin boyutu ve sektör gereklilikleri doğrultusunda özelleşen ihtiyaçlarına uygun bir şekilde uyarlanması ve kurgulanması aşamalarında, uzman proje ekibi ile danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır. Mevcut çözümlerin uyarlanmasının yanı sıra işletmelerin özel ihtiyaçlarına yönelik yazılım ve entegrasyon geliştirme hizmeti verilmektedir.