Hizmetlerimiz / Uyarlama ve Entegrasyon

Uyarlama (Özelleştirme) ve Entegrasyon

Günümüzde yaşanan yoğun rekabet ortamında işletmeleri öne çıkaran özel iş yapış biçimlerini destekleyecek şekilde yazılımlarda özelleştirme ve entegrasyon ihtiyaçları doğabilmektedir.

Proje bazlı çözümlerimiz üzerinden işletmelere özel süreçleri karşılamak üzere uzman kadromuz tarafından Özelleştirme ve Entegrasyon hizmeti sunmaktayız.

İşletmelerin kullandığı üçüncü parti yazılımların Logo çözümleri ile entegre edilmesi için yapılacak geliştirmeler bu hizmetin bir parçasıdır.

Logo’nun ERP ile e-Dönüşüm çözümlerinin işletme ihtiyaçlarına göre uyarlanması  ve kullanıma alınmasına yönelik sunulan proje danışmanlığı hizmetleri, Logo  ERP sistemleri ile kurumsal uygulama yazılımları konusunda uzman ve deneyimli yetkili Logo İş Ortağı ve Çözüm Ortağı olarak E-Kent uzman yazılım ve destek kadrosu tarafından sağlanmaktadır.

Yetkili İş Ortağı olarak, işletmelerin iş süreçlerini ve özel ihtiyaçlarını en doğru ve hızlı şekilde analiz ederek bu ihtiyaçlara karşılık verebilecek en uygun çözümlerin işletmelerde kullanıma alınmasına yönelik, uyarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunmaktayız.

Sonuç odaklı proje yaklaşımı ve kısa uyarlama süreçleri ile sunduğumuz proje danışmanlığı hizmetleri  çözümlerden sağlanan yatırım ve kaynak geri dönüşünün en yüksek seviyede olmasını mümkün kılmaktadır.

Rekabetin hızla arttığı piyasalarda firmaların temel hedefi, satış ve dağıtım kanallarını en etkin şekilde yönetirken, kârlılığı ve verimliliği de en yüksek seviyede tutmaktır.

Logo çözümlerinin, işletmelerin boyutu ve sektör gereklilikleri doğrultusunda özelleşen ihtiyaçlarına uygun bir şekilde uyarlanması ve kurgulanması aşamalarında, uzman proje ekibi ile danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır. Mevcut çözümlerin uyarlanmasının yanı sıra işletmelerin özel ihtiyaçlarına yönelik yazılım ve entegrasyon geliştirme hizmeti verilmektedir.