ÜRÜNLER / Kobi Çözümleri / GO 3

LOGO GO 3

Uyumlu Yapı

Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır.Sade ve Pratik Arayüz
Logo GO 3' ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Çok Yönlü İşlevsellik

Logo GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir  çok işlemi  tek uygulama altında, rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

Mobil Uyumlu

Logo GO 3'ün sanal klavyesi ile bütün işlemlerinizi dokunmatik ekranlı notebook ve tabletlerden de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Esnek Platform

Logo İş Ortakları'nın geliştirdiği uygulama (APP) ve widgetları ekleyerek fonksiyon kümesini ihtiyaçlarınıza göre genişletebilirsiniz.

Hızlı

En çok kullandığınız fonksiyonları, size özel masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlayıp erişim ağacında kaybolmadan yaparak işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.

e-Devlet Çözümleriyle Uyumlu

logo GO 3 ; e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-irsaliye, e-Müstahsil makbuzu gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışabiliyor.

İş Zekası, CRM ve Bordro Çözümleri ile Entegrasyon

LOGO GO 3 ile kusursuz entegrasyona  sahip olan Logo Mind İş Zekası Çözümü ile farklı kaynaklardan elde edilen verileri detaylı analiz edebilirsiniz. Satış - Pazarlama veya teknik ekiplerinizin randevu, görüşme, teklif, satış gibi iş süreçlerini ise Logo CRM üzerinden GO 3 ile bütünleşik olarak takip edebilirsiniz. GO 3 ile entegre çalışan Bordro Plus’ı kullanarak da sicil ve ücret yönetimi gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz.

LOGO GO 3 Standart Özellikleri :

• Stok (Maliyetlendirme, Dinamik Birimleme, Alternatif Mal Takibi, Stoklu Barkod, Gramajlı Barkod Seri, Lot Takibi, Müstahsil ...), Maliyet Dağıtımı, Emanet Malzeme Takibi, Sanal Depo,
• İrsaliye,
• Sipariş (Malzeme/Hizmet Satınalma/Satış Siparişleri),
• Fatura (Kota Takibi), Tevkifat Uygulaması, Tedarikçi Performans Değerlendirme,
• Cari Hesap (Ödeme/Tahsilat, Ödeme Planı),  Grup Şirketi Takibi,  Şirket/Şahıs Şirketi, TC Kimlik No ve Vergi Kimlik No Kontrolü, IBAN ve Banka Hesap Bilgileri, Cari Bazlı Form Basımı, Detaylı Cari Hesap Risk Takibi, Cari Hesap Kur Farkı Hesaplama, Cari Hesap Döviz Değerleme
• Çek/Senet ( Parçalı Tahsilat ), Dövize Endeksli Çek Senet Takibi,
• Kasa, Serbest Meslek Makbuzu, Gider Pusulası, Kasa Kur Farkı Hesaplama,
• Banka (IBAN Desteği), Banka Kur Farkı Hesaplama ,
• Tüm modüllerde Dövizli işlem takibi,
• Döviz Kuru Takibi, Otomatik Kur Güncelleme
• GO Standart Raporlama Aracı, Bu modüllerde kullanıcı tanımlı raporlar hazırlayabilme, Excel, PDF, Ascii, Html formatlarda rapor aktarımı imkanı, Tablo ve Özet Tablo (Pivot Table) Raporlama,Otomotik Rapor Alma,
• XML Veri aktarımı (içeri/dışarı)
• Muhasebe, E-Beyannameler (FormBA, FormBS, KDV1, KDV2, KDV9015, Muhtasar, Kurumlar, Gelir, Geçici) Muhasebe Entegrasyonu, Muhasebe Kur Farkı Hesaplama, Otomatik Muhasebeleştirme,  SMM Mahsubu Muhasebeleştirmesi, Tecil Terkin Ek Vergi Mahsubu, Yansıtma İşlemleri,
• Banka Kredi Geri Ödemelerinin Takibi,
• Kredi Kartı (Banka POS Geri ödemeleri takibi),
• Firma Kredi Kartı Takibi,
Taksitli Satış (Taksit Kart, mağaza kartı),
• Teminat Yönetimi,
• Yönetici Konsolu,
• Görev Zamanlayıcı, (Otomatik Rapor Alabilme, Hatırlatıcı)
• GO Webmaster (diyalogo.com'da birkaç adımda web sayfanız hazır)
• Duran Varlık Yönetimi (Sabit Kıymetler Demirbaş),
• Talep Yönetimi,
• Enflasyon Muhasebesi,
• Ek Vergi (ÖTV, ÖİV),
• İş Akışı Yönetimi,
• GOGaranti (Garanti Bankası Bankacılık Entegrasyonu),
• Kullanıcı ve Kullanıcı Grubu bazında daha fazla detaylı yetkilendirme
• İşlem Bazında daha fazla Yetkilendirme
• İşyeri ve Ambar Bazında Giriş Çıkış Yetkilendirmesi
• Active Directory Desteği,
• Tamamlanmamış Kayıtları Kurtarma,
• İstemdışı silinen Kayıtları Geri Çağırabilme,
Kayıt Revizyon Takibi,
• Kolon Ekle/Gizle Özelliği,
• Otomatik Kayıt Ekleme,
• Mutabakat Mektubu, Etiket, BA/BS Mutabakat Mektubu, Ekstre vb. form ve raporların tek tek ve/veya toplu faks, mail ile gönderimi
Toplu Kayıt Güncelleme (Malzeme Kartları, Malzeme Ambar Parametreleri, Cari Hesap Kartları, Muhasebe Hesap Planı),
• Tüm Modüller için Modül ve Fiş Bazında Toplu Kayıt Onaylama, Tek Tek Kayıt Kilitleme
• Malzeme Kartları ve Cari Hesap Kartlarında Arayüz Uyarlama seçenekleri,
• Daha Fazla Tanımlı ve Zorunlu Alanlar,
• Detaylı Arama Seçenekleri ve Genel Arama Motoru,
• MS Windows XP Professional ve üzeri (Windows XP/2003/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10) işletim sistemlerinde çalışabilme, SQL Server 2014/2012/2008/2005 Desteği,

Türkiye ekonomisinin en önemli yapı taşlarından olan KOBİ’ler için yepyeni bir platformda üretilen LOGO GO 3, işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, iş süreçlerini doğru bilgi ile tek bir kaynaktan yönetebilmelerine olanak sağlıyor.

İş Uygulamalarının Avantajları

İşletme içindeki tüm bilgilerin kayıt ve kontrol altına alınmasını sağlayan iş uygulamaları, globalleşen dünyaya uyum sağlamaya çalışan tüm şirketlerin temel gereksinimidir, işletme kaynaklarının ve elde edilen bilginin izlenebilir olması, şirketlere bilgi yönetimi ve bilgi güvenliği açısından avantaj sağlarken, doğru bilgi ile stratejik kararlar alınmasına da olanak sağlar. Bilginin kişilerden bağımsız olarak tek platformda toplanıp kuruma ait olmasını sağlayan iş uygulamaları, şirketlere maliyetlerini doğru birşekilde takip etme ve dolayısıyla rakiplerine karşı ürün ya da hizmetlerini daha iyi şekilde konumlandırma imkânı sunar. Böylece, süreçleri düzenli ve izlenebilir olan işletmeler, karar verme süreleri kısaldığı için hız ve verimlilik kazanır.
Kullanılan iş uygulamalarının niteliği başarıya ulaşma yolunda büyük önem taşımaktadır, işletmenin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamasının yanı sıra kullanım kolaylığı sayesinde işletmede çalışan insan kaynağı tarafından etkin biçimde kullanılması gerekmektedir. Bu özellikler göz önüne alınarak geliştirilen LOGO GO 3, hızlı, akıcı ve isteğe göre kişiselleştirilebilen yeni nesil arayüzleri ile kolay kullanım sağlarken, zaman tasarrufu ve verimlilik konusunda yüksek beklentileri olan profesyonellerin kullanım ihtiyaçlarını uçtan uca karşılıyor.

LOGO GO 3 ile kullanıcılar hız kazanıyor

Basit, sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak geliştirilen LOGO GO 3’ün yeni nesil arayüzü, kullanıcıları bir adım daha öne taşıyor. Kullanıcılara, erişim ağacında kaybolmadan, en sık kullandıkları işlemlere kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlamak amacıyla masaüstü olarak tasarlanan GO 3, önemli ölçüde zaman kazandırıyor. LOGO GO 3 ile birlikte kullanıcı rolüne göre gelen ön değer masaüstlerinin yanı sıra, kullanıcılar kendileri için yeni masaüstleri ekleyip, bu masaüstlerine istedikleri fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabiliyorlar. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla geliştirilen kısayol tuşlarında da özelleştirme olanağı sağlayan LOGO GO 3, oluşturulan kısayol isimlerinde de değişiklik yapabilme imkanı sunuyor.

Uygulama yapısı ile LOGO GO 3 artık daha esnek

Birçok fonksiyonun ve yeni özelliklerin Uygulama (App) olarak eklenmesine olanak sağlayan LOGO GO 3, kullanıcılara esnek biryapı sunuyor. GO 3'te yer alan standart özelliklerin yanı sıra, Logo iş Ortakları tarafından geliştirilen uygulamalar da Logo Store’dan kullanıcılara sunuluyor.
Daha verimli, kişisel ve çok yönlü kullanım imkânı sağlayan widget uygulaması da kullanıcılara yüklü uygulamaya ve işlevlerine hızlı erişim sağlıyor. LOGO GO 3 ile birlikte gelen standart widget’lar dışında, uygulamalarda da olduğu gibi Logo İş Ortakları'nın oluşturdukları widget’lar Logo Store'dan kullanıcılara ulaştırılıyor.

LOGO GO 3 Kullanımı mobil ortama taşındı

İş hayatında yaygın bir şekilde kullanılan dokunmatik ekranlı notebook-tabletlerin piyasaya çıkmasının ardından geliştirilen GO 3’ün sanal klavyesi sayesinde de mobil uyumluluk tamamlanmıştır.

Stoklarınızı kontrol altına alın

LOGO GO 3 ile anlık stoklarınızı izleyebilir ve stok seviyelerinizi rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Stok maliyetlerinizi ise artık çok daha belirgin bir şekilde görüntüleyerek yönetebilirsiniz.
Ayrıca, LOGO GO 3 ile stok kartlarınızı en ince detayına kadar takip edebilirsiniz. Resim ekleyebilir ve birden fazla birim tanımlayabilirsiniz. Sınırsız sayıda barkod tanımlarken seri ve lot numarası da ekleyebilirsiniz. Maliyetlendirme yönteminizi seçerek malzeme bazlı maliyetinizi takip ede-bilirsiniz.

Satış ve satın alma süreçleriniz çok daha pratik

Tüm satış ve sevkiyat süreçlerinizi LOGO GO 3 ile çokdaha kolay yönetirsiniz. Siparişi sisteme girdikten sonra irsaliye ve fatura döngüsünü hızlıca tamamlayabilir ve siparişlerinizin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Aldığınız sipariş miktarı stoğunuzdaki sipariş miktarından fazla ise otomatik olarak satın alma siparişi oluşturabilirsiniz. Satış koşullarınızı her satış belgesi (sipariş, irsaliye ve fatura) için ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz. Belgelerde birden çok para birimi kullanabilir, bu para birimlerine farklı koşullar tanımlayabilirsiniz.
LOGO GO 3 ile ambar bazında da fiyat tanımlayabilirsiniz ve fiyat listeleri yaparak fiyatlarınızı toplu şekilde güncelleyebilirsiniz. Satıcı bazında satış hedeflerinizi belirleyebilir,satış performans ölçümünü sağlayabilirsiniz.
LOGO GO 3 ile tüm satın alma süreçlerinizi sipariş aşamasından malın teslim alınması ve fatura girişine kadar yönetebilirsiniz. Güncel ödemeleriniz gibi bilgilere hızlı şekilde erişebilir, aldığınız fiyat, indirim ve ödeme koşulları ile bu fiyat ve indirimlerin geçerlilik süreleri ile ilgili maliyetlerini de takip edebilirsiniz.

Tüm finansal işlemleriniz hız kazanıyor

LOGO GO 3 ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri, banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirirken tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz. Esnek ödeme ve tahsilat yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler üretebilirsiniz.

LOGO GO 3 ile birden çok para birimi ile dövizli raporlar alabilirsiniz

Banka kredi takip özelliği ile bankalardan aldığınız ticari kredileri etkin bir şekilde izleyebilir, kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumunuzu güncel olarak görüntüleyerek kredilerinizin geri ödemesini planlayarak nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

Güçlü muhasebe altyapısı ile kayıtlarınız güvende

Yasal mevzuata tam uyumlu bir yapıda olan LOGO GO 3 ile tüm kayıtlarınızı güven içinde yönetebilirsiniz.
LOGO GO 3 ile standart hesap planı otomatik olarak oluşur. Hiyerarşik yapıdaki ana hesap ve alt hesaplar yapısı ile hesapları dilediğiniz gibi tanımlayabilirsiniz. Diğer modüller ile tam entegre çalışan muhasebe modülü üzerindeki entegrasyon özelliği, belge tipine göre oluşturulan kayıt şablonları sayesinde,

Hızlı ve esnek raporlama çözümleri ile tanışın

LOGO GO 3’ün sunduğu interaktif raporlama aracı ile, raporlarınızı tasarlayıp kaydederek, tasarım kriterlerinizi tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bunun yanında raporlarınızı tabloya alabilir, gruplayabilir ve ara toplamlar alarak dilediğiniz hesaplamayı yapabilirsiniz. Hızlı ve esnek yapısı sayesinde aklınıza gelen tüm raporları kolayca oluşturma imkanı ile tüm verileriniz her zaman elinizin altında olur.
Bunun yanında LOGO GO3 ile entegre çalışan "Navigator Smart” sayesinde LOGO GO3 ile MS Excel arasında dinamik bir bağlantı kurarak LOGO GO 3 kullanmadan bilgilere online şekilde ulaşarak istediğiniz rapor ve grafikleri güncel ola¬rak edinebilirsiniz.

İletişim Formu
Ad Soyad
:
Firma Ünvanı
:
e-posta
:
Telefon
:
İlgilendiğiniz Logo Ürünleri
:
İlgilendiğiniz e-Devlet Çözümleri
:
İlgilendiğiniz eof Ürünleri
:
Detay
: