ÜRÜNLER / ERP Çözümleri / Tiger 3

Logo TIGER 3

İşletmeleri Liderliğe Taşıyan Güç

Geleceğin liderlerine özel çözüm. Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo 'dan geleceğin liderlerine özel! İşletmeleri liderliğe taşıyacak, uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarına’na en uygun ERP Yazılımı: TIGER 3.


TIGER 3, rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Günümüzde verimlilik ve şirket içi süreçlerin etkin yönetimi büyük önem taşımaktadır. İşletmelerin verimlilik için, sadece kendi süreçlerini değil, tedarikçi ve müşterileri ile aralarındaki süreci de en iyi şekilde yönetmeleri gerekiyor. TIGER 3 zengin özelliklerinin yanısıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde satış, dağıtım, hizmet konusunda faaliyet gösteren firma ve holdinglere çözüm sunmaktadır.
TIGER 3;
• İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen,
• İşletme ile tam uyum sağlayan,
• İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren,
• Büyüme sürecini tam olarak destekleyen, bir ERP çözümüdür.

Rekabet Avantajınız.
Kaynaklarınızın etkin kullanılması sonucunda TIGER 3,
• Pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermenizi sağlayarak,
• Maliyetlerinizi kontrol altına alarak, işletmenizi rekabette ön sıralara taşıyacaktır.

Açık ve Esnek Mimari. İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile TIGER 3, güvenli bir ortam ve yüksek performans sunar. Kolay uygulama ve geliştirmeye yönelik, standartlara uyumlu teknolojisi sayesinde, ihtiyaçlarınızı en düşük sahip olma maliyeti ile karşılamanızı sağlar.
BT Yatırımınızın Kısa Sürede Geri Dönüşü. Farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan TIGER 3, yapılan BT yatırımı ile etkin kaynak kullanımı sağlamaktadır. Maliyet, iş gücü ve zaman avantajıyla yatırımlarınız kısa sürede verimliliğe dönüşecektir.

Yaygın Erişilebilirlik. En yaygın uygulama çözümlerini sunan LOGO Yazılım, yetkin iş ortakları ile faaliyet gösterdiği ülkelerde TIGER 3 kullanan işletmelere tam destek sağlamaktadır.
Uluslararası Arenada Desteğiniz. TIGER 3, sunduğu çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da yanınızdadır.

Bin Kaplan Gücünde ERP

LOGO TIGER 3

1000 Kaplan Gücünde LOGO TIGER 3  ile Rekabet Ortamında Güvenle Yol Alın
İşletmenizin ihtiyaçlarına göre planlanmış, tam entegre modülleri ile LOGO TIGER 3, size, şirketinizdeki tüm iş süreçleri ile ilgili en doğru çözümleri sunar.

Muhasebe Yönetimi

TIGER 3 Genel Muhasebe ile yerel ve farklı döviz cinsleri  üzerinden finansal tablolar ve raporlar oluşturabilir; masraf merkezleri ve proje kartları aracılığı ile yönetimin ihtiyaç duyduğu raporlama sistemini hayata  geçirebilirsiniz. Mevzuata ve uluslararası muhasebe standartlarına (FAS52, IAS, IFRS) tam uyumlu çalışma imkanı veren TIGER 3, esnek döviz sis- temi ve raporlama yapısı, işletmelere, uluslararası faaliyetlerin takibi ve kârlılık analizi konusunda en güncel  ve doğru bilgi akışını sağlar. Operasyonel işlemler ile muhasebe kayıtları arasında yer alan çift yönlü denetim kullanıcı hatalarını en alt düzeye indirme  fırsatı sunar.

Finans Yönetimi

İşletmeniz için yaşamsal öneme sahip finansal fonksiyonları  eksiksiz  olarak  barındıran TIGER 3, güvenilir altyapısı ile stratejik kararlar almanızı  kolaylaştırır. Firmanızın  alıcı ve satıcı cari hesaplarını, banka,  ç