Duyurular
e-Logo Eczane

e-Logo Eczane

e-Logo Eczane ile dönüşüm başlıyor!
T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu 1 Ekim’de e-Fatura uygulamasına geçiyor. Dijital Dönüşümün ilk adımını siz de e-Logo Eczane ile atın, Ödemelerinizi daha erken alın, alacaklarınızı daha hızlı nakde çevirin.

SGK e-fatura geçişi kimleri kapsamakta?
e- fatura uygulamasına kayıtlı olan ve SGK’ya fatura kesen eczaneler, 01 Ekim 2017 itibariyle, SGK'ya gönderecekleri faturaları elektronik ortamda e-fatura olarak düzenlemeleri gerekmektedir. Ayrıca SGK nin e-fatura uygulamasına geçişiyle birlikte e-fatura mükellefi olmayan bir çok sağlık kuruluşu için de digital dönüşüm fırsatı doğdu.

e-Fatura Uygulaması Eczanelere Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?
• Digitalleşerek değişime ayak uydurmalarına katkı sağlar,
• Ödemelerini daha erken alır, alacaklarını daha hızlı nakde çevirirler,
• Kağıt faturalara göre baskı,kağıt, kargo gibi maliyetleri %60’lara varan oranlarda azalarak karlılıklarını arttırır,
• Dijitalleşmenin hızına bağlı olarak eczanelerin e-Fatura uygulamasına geçmeleri ile birlikte faturalaşma süreçleri kısalır, verimlilikleri artar ve ticaretleri hızlanır,
• Odalar dolusu klasörlenmiş fatura arşivleri ve saklama masrafları ortadan kalkar,
• Anlık ve otomatik veri kaydı ile hata oranı azalır,
• Elektronik ortamdaki eski faturalara kolaylıkla ve saniyeler içerisinde ulaşılır,

e-Logo Eczane Portali ile Hızlı ve Kolay e-Fatura Oluşturma:
SGK e-Fatura geçişi ile birlikte eczanelerin hızlı ve kolay bir şekilde e-fatura oluşturarak gönderebilmelerini sağlayabilmek amacıyla e-Logo Eczane Portalı’nı eczanelerin hizmetine sunuyoruz. Portalde fatura türü olarak SGK ve Kurumun talep ettiği ek alanlar otomatik olarak gelmekte. Ayrıca portalimizin kullanıcı dostu arayüzü sayesinde e-faturalarınızı kolaylıkla oluşturarak gönderebilirsiniz.

e-fatura geçişinde neden e-logoyu tercih etmeliyim?
Özel tasarlanan e-logo eczane portalinin kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde e-faturalarınızı saniyeler içerisinde kolaylıkla oluşturarak gönderebilirsiniz. Yıllık ihtiyaçlarınız doğrultusunda avantajlı eczane paketlerimizden firmanıza uygun olan paketi seçerek , kullandığınız kadar ödersiniz. Kontör paketinizin bitmesi durumunda aşım ücreti uygulanmaz. Bu durumda yeni kontör alarak e-fatura hizmetinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca e-Logo, Pazar lideri olduğu e-fatura uygulamasında hizmet verdiği 12.000 den fazla müşterisinin her türlü soru ve sorunlarına uzman kadrosu ve yüksek hizmet kalitesiyle destek vermekte ve hızlıca çözüm sunmaktadır. Siz de e-fatura uygulamasında e-logoyu tercih edin, rahat edin.

İletişim Formu
Ad Soyad
:
Firma Ünvanı
:
e-posta
:
Telefon
:
İlgilendiğiniz Logo Ürünleri
:
İlgilendiğiniz e-Devlet Çözümleri
:
İlgilendiğiniz eof Ürünleri
:
Detay
: