Duyurular
Logo ve Logo Dışı Tüm Yazılımlarla Uyumlu e-Mutabakat

Logo ve Logo Dışı Tüm Yazılımlarla Uyumlu e-Mutabakat 'ı
2 ay Ücretsiz kullanabilirsiniz.

MUTABAKAT SÜREÇLERİNİZDE HIZ KAZANIN!

Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz.

Tedarikçi yada müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mail, SMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

3 ADIMDA İŞLEM TAMAM!

Firmanızın mutabakat süreçleri 3 adımda tamamlanıyor. Zamandan tasarruf ederek kolaylığın tadını çıkarın.

VERİLERİ YÜKLEYİN

BA, BS, yada Cari Bakiye mutabakatları için kendi sisteminiz üzerinden aldığınız excel formatını e-mutabakat sistemine şablon olarak girin, sonrasında excel dosyalarınızı herhangi bir özelleştirme yapmadan direkt olarak e-mutabakat uygulamasına aktarın.

MUTABAKATLARI GÖNDERİN
Sisteme yüklediğiniz mutabakat kayıtlarını ekrandan kontrol edin, isterseniz seçtiğiniz kayıtların, isterseniz listenizdeki tüm kayıtların firmalara email, sms yada faks ile gönderimini tek bir tuşla yapın.

GELEN CEVAPLARI İZLEYİN
Göndediğiniz mutabaktlara gelen cevapları ister grafiksel özet raporlarla, istersenizde kayıtların detayına girerek izleyin. Belirli bir süre cevap vermeyen firmalara sistemin otomatik olarak tekrar gönderi yapmasını sağlayarak cevaplanma yüzdenizin artmasını sağlayın.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın...

İletişim Formu
Ad Soyad
:
Firma Ünvanı
:
e-posta
:
Telefon
:
İlgilendiğiniz Logo Ürünleri
:
İlgilendiğiniz e-Devlet Çözümleri
:
İlgilendiğiniz eof Ürünleri
:
Detay
: