ÜRÜNLER / ERP Çözümleri / Tiger Wings

LOGO TIGER WINGS

Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikler ile birlikte app-in-app teknolojisini, estetik bir tasarım ile sunan Tiger Wings Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü (ERP), kullanıcı deneyimini lokasyon bağımsız yepyeni bir boyuta taşıyor.


Üretim Süreçlerinizi Verimli Yönetin, Maliyetlerinizi Azaltın!

Karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum, tedariklerin eksiksiz yapılması, ihtiyaçlara göre stokların yönetilmesi, üretim yapan işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ve kurgulanması gereken senaryolardır. Üretim süreçlerinizi baştan sona optimize edebilir, üretimi anlık olarak izleyebileceğiniz için hataları minimuma indirirsiniz. 

Mobil Cihazlardan Hızlı ve Kolay Erişim

Logo 3 platformunda geliştirilen Tiger Wings, HTML 5 katmanı ile istemci tarafında işletim sisteminden bağımsız olarak internet tarayıcısı üzerinden kullanılabiliyor. İhtiyacınıza göre hem internet tarayıcısından hem de masaüstünden kullanabileceğiniz Tiger Wings; şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirecek zengin fonksiyon kümesine sahip.

Yıllık Abonelik Modeli ile Lisanslama

Yıllık abonelik modeli ile yanızca ilk yıl ve tek bir kez alınacak aktivasyon bedeli sonrasında, yıllık kullanıcı bazlı fiyatla Tiger Wings, Kurumsal Kaynak Planlama Çözümüne (ERP), sahip olabilir ve bu modelin esnekliğinden faydalanabilirsiniz. Firmanızın büyümesine paralel olarak kullanıcı sayılarını artırabiliyorsunuz. Yıllık abonelik modeliyle lisanlama, tek seferde belli bir maliyetle lisans satın almak ve bunu takip eden yıllarda güncel tutmaya çalışmak yerine, sürekli güncel ve mevzuata uygun bir ürün kullanmayı güvence altına alıyor.

 

Rol Bazlı Kişiselleştirilebilir Masaüstü

Tiger Wings ile birlikte, kullanıcı rolüne göre gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlamak, gruplamak ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplamak da artık mümkün. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkanı sunan Tiger Wings, oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik yapma olanağı sağlıyor.

Estetik Tasarımlı Arayüzler

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak, yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Tiger Wings’nin göz yormayan, estetik tasarımı sayesinde ERP deneyimi artık daha keyifli hale geliyor.

Zengin Fonksiyonlara Sahip Ana Paket ve Opsiyonel Modüller

Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış birçok standart modülün yanında işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz opsiyonel modüller ile kendinize en uygun kurumsal kaynak planlama çözümünü oluşturabilirsiniz. Tiger Wings; Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Satış Yönetimi, Dış Ticaret Yönetimi, Üretim Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Planlama, Kalite Kontrol, Tedarik Zinciri Yönetimi gibi kapsamlı modülleriyle ve Logo’nun e-Devlet, İş Analitiği, CRM, İnsan Kaynakları ve Tedarik Zinciri çözümleri entegrasyonlarıyla tüm süreçlerinizi kontrol altına alır ve iş verimliliğinizi artırır.


İŞİNİZ HER AN HER YERDE KANATLARINIZIN ALTINDA OLSUN
Logo 3 platformunda geliştirilen Tiger Wings, HTML 5 katmanı ile istemci tarafında işletim sisteminden bağımsız olarak internet tarayıcısı üzerinden kullanılabiliyor. Dokunmatik tablet ekranlarına özel olarak tasarlanmış kullanıcı arayüzleri sayesinde mobil cihazlar ile Tiger Wings’e artık her yerden erişim mümkün. Müşterilerinizle, iş ortaklarınızla ve tedarikçilerinizle ihtiyaç duyduğunuz her an kesintisiz iletişim halinde olabileceksiniz. Tiger Wings sizlere masaüstünden, internet tarayıcısından ve hem masaüstünden hem de internet tarayıcısından kullanım imkanı sunuyor. Bu ürünle, verilere her yerden ve her zaman hızla erişip, süreçleri kontrol altında tutabileceksiniz. İhtiyacınıza göre hem internet tarayıcısından hem de masaüstünden kullanabileceğiniz Tiger Wings; şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirecek zengin fonksiyon kümesine sahip. Ana pakete ek olarak satın alınabilen opsiyonel modül paketleri ile işletmenize ve ihtiyacınıza özel çözümleri içeren şirketinize en uygun ERP paketini oluşturabilirsiniz.
Ayrıca yıllık abonelik modeli ile yanızca ilk yıl ve tek bir kez alınacak aktivasyon bedeli sonrasında, yıllık kullanıcı bazlı fiyatla Tiger Wings’e sahip olabilir ve bu modelin esnekliğinden faydalanabilirsiniz. Firmanızın büyümesine paralel olarak kullanıcı sayılarını artırabiliyorsunuz. Yıllık abonelik modeliyle lisanlama, tek seferde belli bir maliyetle lisans satın almak ve bunu takip eden yıllarda güncel tutmaya çalışmak yerine, sürekli güncel ve mevzuata uygun bir ürün kullanmayı güvence altına alıyor. 

 

SADECE KULLANDIĞINIZ İŞLEMLERİ İÇEREN KENDİ MASAÜSTÜNÜZÜ OLUŞTURUN
Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak, yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Tiger Wings’nin göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi mümkün hale getiriyor.
Tiger Wings ile birlikte, kullanıcı rolüne göre gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlamak, gruplamak ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplamak da artık mümkün. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkanı sunan Tiger Wings, oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik yapma olanağı sağlıyor.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLEN, ESTETİK ARAYÜZLERLE KULLANICI DENEYİMİNİ BAMBAŞKA BİR BOYUTA TAŞIYIN
Tiger Wings içinde yer alan formlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde kolayca arama yapabilirsiniz. Tiger Wings’nin bu özellikleri, programlama dili bilmeye gerek duymadan kolay ve hızlı görsel uyarlama ile geliştirilen formları kullanıcı bazında da özelleştirmeyi mümkün hale getiriyor. Ayrıca, Tiger Wings ile oluşturulan formlara sihirbaz yardımı ile eksiksiz bilgi girişi yapabilirsiniz.

APP-in-APP TEKNOLOJİSİ İLE İŞ UYGULAMANIZI ZENGİNLEŞTİRİN
Tiger Wings’in sahip olduğu app-in-app özelliği ile;
• Uygulamayı ihtiyaçlar doğrultusunda zenginleştirme olanağı,
• Ürün içinde yer alan standart özelliklerin yanı sıra birçok fonksiyon ya da ek özelliği tek tıkla app ya da widget olarak indirilebilme imkânı,
• İndirilen app’in sahip olduğu özellikler doğrultusunda, yeni özellikleri platform bağımsız olarak da  kullanılabilme fırsatı,
• En sık kullanılan işlemleri ana ekran üzerinde görüntüleme olanağı sunan widget’lar ile bilgiye çok hızlı ulaşma olanağı sunuyor.
Ürünler ile birlikte gelen app ya da widget’ların yanı sıra Logo İş Ortakları tarafından geliştirilen tüm uygulamalar da Logo Store’dan kullanıcılara sunuluyor.

SANAL KLAVYE DESTEĞİ İLE DOKUNMATİK EKRANLI CİHAZLARINIZDAN RAHATLIKLA ÇALIŞIN
Sanal klavye özelliği ile dokunmatik ekranlı tablet, notebook ve cep telefonlarınızdan kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ARAMA ÇUBUĞU ÖZELLİĞİ İLE ÜRÜN AĞACI İÇERİSİNDE KAYBOLMADAN HIZLA İŞLEMLERİNİZE ULAŞIN
Tüm modül, ekran, rapor, işlem bilgilerine arama çubuğu sayesinde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde eklenti listesi içerisinden seçebileceğiniz “hızlı erişim” ile de uygulama içeriğinde arama yapabilirsiniz.
 

GENİŞ MODÜLER YAPI VE ZENGIN FONKSİYON SEÇENEĞİ İLE İŞ SÜREÇLERİNİZİ ETKİN YÖNETİN
İşletmenizdeki iş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan Tiger Wings, kalite ve verimlilik anlayışını çalışan düzeyinden başlayarak tüm iş süreçlerinde yaygınlaştırır. Birimler arası bilgi akışını sağlamanıza, kompleks iş süreçlerini düzenlemenize ve müşteri ilişkilerini etkin yönetmenize olanak tanır. Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış birçok standart modülün yanında işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz opsiyonel modüller ile kendinize en uygun ERP paketini oluşturabilirsiniz. Sisteme bilgi girişi olduğunda tüm bölümler yetkileri dahilinde güncel bilgiye doğrudan ulaşabilirler. Kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanır, zamandan tasarruf edilir.


FİNANSAL VERİLERİNİZİ YORUMLAYARAK İŞLETMENİZE EN UYGUN STRATEJİLERİ BELİRLEYİN
Kritik finansal fonksiyonları ile doğru bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan Tiger Wings ile stratejik kararlarınız için güvenilir bir altyapı oluşturabilir ve finansal performansınızı artırabilirsiniz. Rekabet ortamında ve küreselleşen ekonomi içinde uluslararası operasyonlara da uyum sağlayabilirsiniz. Esnek döviz sistemi ve raporlama yapısı sayesinde uluslararası faaliyetlerinizi takip edebilir, kârlılık analizleri konusunda en güncel bilgiye sahip olabilirsiniz. Tiger Wings’de yer alan ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde esnektir. Belirlediğiniz limit ve kurallar çerçevesinde risk takibini yapabilir ve elektronik ortamda ihtar gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Cari hesaplarınız için Form Ba-Bs mutabakatlarınızı tek bir tuşla oluşturabilirsiniz.

UYGUN FİYATLANDIRMA VE ZAMANINDA TESLİMAT İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZİ ARTIRIN
Sipariş ve teslimat için gerekli olan tüm evrakların oluşturulmasından zamanında teslimat yapılmasına kadar geçen sürecin
yönetimi Tiger Wings ile sağlanabilir; stok, sipariş, irsaliye ve müşteri borç bilgilerinin güncel takibi verimli bir şekilde yönetilebilir. Dövizli fatura kesimi ve ödemelerin dövizli takibi yurtdışı süreçlerini kolaylaştırır. Etkin bir satış ve dağıtım süreci ile operasyonlarınızı doğru ve zamanında yöneterek müşterilerinize verdiğiniz hizmetleri iyileştirebilir ve müşteri memnuniyetini artırarak rekabette avantaj sağlayabilirsiniz.
Tiger Wings ile;
• Satış ekipleriniz binlerce ürün alternatifi içerisinden müşterileri için en doğru ürünü seçip en uygun fiyatlandırmayı yapabilir.
• Müşteri bilgilerini ve iş ilişkilerini tarihe göre takip edebilir, işletmelere özel olarak oluşturulan şablonlar ile otomatik teklif oluşturabilirsiniz.
• Müşteri ve ürünlere en uygun kampanya stratejilerini belirleyebilir, daha sonra yapılacak kampanyalar için yol gösteren analiz sonuçları elde edebilirsiniz.
• Plasiyer bazında satış hedefleri belirleyebilir, rota tanımlayarak etkin bir dağıtım planı oluşturabilir ve performans ölçümü yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN EN KÂRLI TEDARİK YÖNTEMİNİ BELİRLEYİN
Tiger Wings ile tedarikçilerden alınan teklifleri değerlendirilebilir, karşılaştırılabilir ve hızlıca satın alma kararı
verebilirsiniz. Onay mekanizmalarının ve evrak akışına ait süreçlerin standartlaştırılmasıyla da zaman ve maliyet tasarrufu
sağlayabilirsiniz.

STOK OPERASYON KALİTENİZİ ARTIRIN
Stok, hedef ve stratejilerinizi oluşturup takip edebilir, anlık stok değer ve seviyelerinizi izleyebilir, envanter maliyetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Farklı ürün yelpazeleri ile çalışanlar için tasarlanmış malzeme sınıflandırması ve seviyelendirilmiş hiyerarşi ürünlerin kolay takibini sağlar. Matris arabirimi sayesinde aynı türdeki malzemeleri farklı özellikler ile izler, binlerce malzemeyi ilgilendiren bir değişikliği sadece bir tanımı değiştirerek güncelleyebilirsiniz. Farklı birimlerle izleme özelliği sayesinde malzemeleri sınırsız sayıda birimle takip edebilir, çevrim katsayıları özelliği ile tek bir birim üzerinden raporlama yapabilirsiniz. Ambar yerleşimi ve lojistik yönetiminde kolaylık sağlayan boyut tanımları, malzeme veya stok kutularının boyut bilgilerini tutarak yapılacak yerleştirmelerde en uygun yerleşimin hesaplanmasını da sağlayabilirsiniz.

SABİT KIYMETLERİNİZİN DEĞERİNİ TAKİP EDİN
Mevzuat gereksinimlerinizin yanı sıra satın alma işlemi, sabit kıymetin personele zimmetlenmesi ve elden çıkarılması gibi süreçlerinizi duran varlık yönetimi modülü ile takip edebilirsiniz. Birden fazla amortisman tablosu desteğiyle Vergi Usul Kanunu’na göre yerel para birimi üzerinden, yurtdışı raporlamaya uygun raporlama dövizi üzerinden ve yine TFRS’ye göre yerel para birimi üzerinden amortisman hesaplaması yapabilirsiniz. Ayrıca farklı amortisman hesaplarını, ayrı muhasebe hesapları üzerinden muhasebeye aktarabilirsiniz

MEVZUATA VE ULUSLARARASI MUHASEBE STANDARTLARINA (FAS52, IAS, IFRS, TFRS) UYUMLU ÇALIŞIN
Türk Ticaret Kanunu yükümlülükleri kapsamında, istenilen döneme ait TFRS standartlarına uygun finansal ve mali raporlama yapabilirsiniz. Genel muhasebe işlemlerinde yer alan yerel ve raporlama dövizi cinsinden oluşturulan finansal tablo ve raporlar ile ihtiyaçlarınızı karşılarken, masraf merkezleri ve proje kartlarını yönetim raporlama amacıyla kullanabilirsiniz. Operasyonel işlemler ile muhasebe kayıtları arasında yer alan çift yönlü denetim özelliği sistem tutarlılığı ve kullanıcı hatalarını en alt düzeye indirir. Tiger Wings’de yer alan e-Beyanname seçenekleri ile hazırlanan beyannamelerin otomatik olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


GRUP ŞİRKETLERİNİZİN FİNANSAL DURUMUNU VE FAALİYET SONUÇLARINI TEK MERKEZDEN İZLEYİN
Grup şirketi bazında kârlılığınızı, envanterinizi bir bütün olarak görebilir, şirketlerinizin tamamına göre nakit akışını analiz edebilirsiniz. Tiger Wings’in “Konsolide Tablolar” özelliği ile bu işletmelerin aktif, borç, öz kaynak, gelir ve giderlerini bir araya getirebilirsiniz. Böylece birden çok işletmenin aktif, pasif, gelir ve giderleri ile gayri nakdi yükümlülüklerini tek bir ortaklığa aitmiş gibi göstererek, finansal durumu ve faaliyet sonuçları hakkında tasarruf sahiplerine, yatırımcılara, denetim mercilerine ve ilgili diğer kişilere bilgi verebilirsiniz.

DIŞ TICARET GÜCÜNÜZÜ ARTIRIN
Tiger Wings’in Dış Ticaret Modülü ile işlemlerinizi daha etkin, daha verimli ve yasal yükümlülüklere uygun olarak izleyebilirsiniz. Bu yükümlülükleri Tiger Wings ile kurumun muhasebe, finans, satın alma, satış ve dağıtım gibi diğer süreçleriyle uyumlu ve entegre olarak takip etmeniz de mümkün.

LOGO UYARLAMA ARAÇLARI VE ÇÖZÜM AİLESİ ENTEGRASYONLARIYLA TÜM İHTIYAÇLARINIZA ÇÖZÜM BULUN
Logo Objects ile iş uygulamanızı ihtiyacınıza göre özelleştirebileceğiniz uygulamalar yazabilirsiniz. Logo’nun e-Devlet, İş Analitiği, CRM, İnsan Kaynakları ve Tedarik Zinciri Çözümleriyle entegre olarak çalışabilen Tiger Wings ile kurumsal süreçlerinizi iyileştirerek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca Logo Çözüm Ortakları’nın geliştirmiş olduğu uyarlamalar hızlı ve ekonomik çözümler sunar. İşletmenize ve sektörünüze özel bu uygulamalarla ERP fonksiyonlarınızı
zenginleştirebilirsiniz.

TIGER WINGS’IN AVANTAJLARI