Logo Muhasebe Programı Logo Muhasebe Programları Logo Genel Muhasebe Programı Logo Muhasebe yazılımı Logo Muhasebe programları Alınteri,LKS2,Shopmanager,Tiger,unity ve ek modülleri ile ilave terminal lisanslarının fiyatlarını lks2 muhasebeleştirme Logo çok kullanıcılı personel ücret maaş bordro programı Logo LKS2 hakkında herşey Logo muhasebe paket programlarını fiyatları için arayınız Logo business solutions, Logo yazılım Logo bilgisayar programları Ücretsiz Logo muhasebe programları hakkında bilgi almak için bizi arayın En çok kullanılan stok, cari, fatura, çek, senet, banka, kasa, iraliye, sipariş,muhasebe, bordro, demirbaş, ambar(depo) takip programı olan Logo muhasebe programını Logo Bayisi olan Kent Bilgi Sistemleri'nden satın alabilirsiniz Türkiyenin en yaygın kullanılan ticari paket programı Logo ön muhasebe işlemlerini muhasebeleştirme yani muhasebe entegrasyonu ile genel muhasebeye aktarır.
Logo programlarının destek ve eğitim içeriklerini sitemizde bulabilirsiniz. Teklif ve ücretsiz demo kurulumu için arayınız. Logo da Kampanya bitmez. Eta,Netsis,Micro,Link,Vega,Akınsoft gibi muhasebe programlarından rakip ürünlerden indirimli olarak Logo ticari proramlarına geçiş yapabilirsiniz.Fiyat teklifi istemek, demo ve satın almak için bize ulaşın Temel muhasebe eğitimi almış sertifikalı elemanlarımız ile Logo ürünlerine destek vermekteyiz Logo bilgisayar programlarında fiş,irsaliye,fatura,rapor dizaynları kolaylıkla yapılır. Logo stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, banka, kasa, muhasebe,bordro,taksitli satış,kredi kartı,müstahsil,sabit kıymet(demirbaş) gibi modüllerde yapılan işlemler XML ile kolaylıkla dışarıya veri aktar yapılabilir. Ve yine Xml ile kolaylıkkla veri alınabilir. Shop Manager ile mal alım faturasından,irsaliye,sipariş fişlerinden barkod etiketi basabilir.Satış elemanlarını, plasiyer satışlarını kolaylıkla takip edebilirisiniz. Logo Alınteri, LKS2, ShopManager, Muhasebe, Bordro ve ek modülleri ile Kobi 'lere güç katar. Logo Tiger Kosgeb tarafından Desteklenmektedir. Market otomasyonu, IBM POS, Barkodlu yazarkasa, terazi kurulumları yapılır Logo ticari paket programları ile entegre el terminali, depo otomasyonu, mal kabul, sayım, sevkiyat, etiketle çözümleri bizim işimiz. Restoran otomasyonu ile Garson el terminali ile siparişler anında mutfak yazıcına gönderilir.Kasadan adisyon hesabı alınır.Garsona indirim,ödenmez,ikram yetkisi verilebilir. Garson satışını ve maliyetlerinizi raporlayabilirsiniz Kablolu Kablosuz Barkod okuyucu, barkod yazıcı, kablosuz el terminali (pda), Kablosuz ağ kurulumu, satışı, teknik servisi verilir. internet üzerinden sipariş, sıcak satış, soğuk satış, araçta faturalama ve tahsilat işlemleri logo ürünleri ile entegre olarak çalışır. LOGO LKS2 Eğitim Destek Yardım
E-Kent Kurumsal Yazılım Destek Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Destek Dökümanları

Destek Dökümanları -> Detay
 

Logo Yardım ve Kısa yollar

             
      Yazdır    
             
      Tavsiye et    
 
İzlenme: 7259
ID: 109
 
Tüm Logo programlarında kullanılan ortak tuşlar;
F1 : Programın herhangi bir yerinde yardım penceresini açar. Bu pencere, programın bulunduğunuz yeriyle ilgili sorularınızı cevaplar. F1 tuşuyla açılan yardım penceresi Esc tuşuyla kapanır ve programda kaldığınız yere geri dönmenizi sağlar.
F2 : Çalıştığınız kartı ya da fişi kaydederek kapatır. Bu tuşun da işlevi programın her yerinde aynıdır.
F3 : Çalıştığınız kartı ya da fişi kaydetmeden kapatır. Bunun nedeni, bir kartta değişiklik ya da bir işlem yaparken (örneğin fatura keserken) o işlemi yapmaktan vazgeçerseniz, yaptığınız değişikliği ya da işlemi kaydetmeden fişi kapatabilirsiniz. F3 tuşuna bastığınızda, Program size "kartı ya da fişi kaydetmeden mi kapamak istediğinizi" sorar. Bunun da nedeni yanlışlıkla F3 tuşuna basılırsa, girdiğiniz bilgilerin uçmasını önlemekti Bu tuşun da işlevi programın her yerinde aynıdır.
F9 : Kart ya da fiş listelerinde veya kayıtların içinde, ilgili menü seçeneklerine ulaşmanızı sağlayan listeleri ekrana getirir.
F10 : Çalıştığınız kart ya da fişin alanlarında pencere açarak bir listeden seçim yapmanızı sağlar. Örneğin faturayı keseceğiniz cari hesabın kartını daha önceden açtıysanız,aynı bilgileri tekrar girmenize gerek yoktur. Faturanın cari hesap alanında F10 tuşuna basarsanız, cari hesapların sıralandığı bir liste penceresi açılır. Seçiminizi buradan yaparak zaman kazanabilirsiniz.
Enter : Programda fiş satırlarında, bir alt satıra doğrudan geçmek için kullanılır.
Tab : Programda bilgi giriş ekranlarında bir alandan diğerine geçmek için Tab tuşu kullanılır. Her bastığınızda bir sonraki alana geçmenizi sağlar.
Shift Tab : Tab tuşuna Shift tuşu ile birlikte basıldığında, gidilen yönün aksine alanlar arasında geri gelinmesini sağlar.
Insert : Yeni bir kayıt eklemek için kullanılır. Kart ya da fiş listelerinde F9 menüsünde yer alan Ekle seçeneği yerine Insert tuşunu kullanarak yeni bir kayıt ekleyebilirsiniz.
Ara (Space) : Programın rapor ekranlarında ilgili filtreyi ya da filtreleri işaretleyerek rapora dahiletmek ya da çıkarmak için kullanılır.


Benzer Konular/Dökümanlar

Logo GO PLUS Muhasebe Programı ile Bordro Programının Entegrasyonu [incele]
LOGO GO PLUS, İnsan Kaynakları ürün ailesinden BORDRO PLUS ile entegre çalışabilmektedir. Bağlantıla
Logo 'da Lot / Seri Envanter Raporu ile Kritik Gün Analizi [incele]
LOGO Shop Manager programında Lot/seri Envanter raporuna Kritik Gün Analizi ve kritik Gün filtr
Antivirüs & Güvenlik Antivirüs & Güvenlik (1) Yazılım Hizmetleri Yazılım Hizmetleri (1)
Destek & Eğitim Hizmetleri Destek & Eğitim Hizmetleri (5) Mobil Satış Dağıtım Çözümleri Mobil Satış Dağıtım Çözümleri (2) Kurumsal Hizmetlerimiz Kurumsal Hizmetlerimiz (6) LOGO GO PLUS SERİSİ LOGO GO PLUS SERİSİ (8)
LOGO TIGER PLUS SERİSİ LOGO TIGER PLUS SERİSİ (3) LOGO TIGER ENTERPRISE SERİSİ LOGO TIGER ENTERPRISE SERİSİ (4) LOGO İNSAN KAYNAKLARI LOGO İNSAN KAYNAKLARI (4) LOGO J-GUAR LOGO J-GUAR (1)

E-KENT KURUMSAL YAZILIM DESTEK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Uçancıbaşı Mh. Kayalık Cad. Ulu Çarşı (Ulu Cami yanı) Kat:4 No:80 DENİZLİ/TÜRKIYE TEL:+90(258) 263 70 80 (Pbx) FAX:+90(258) 263 78 28
- Güncelleme gecikmesi, tipografik hatalar veya oluşacak her türlü problemden dolayı oluşan fiyat farklılıklarında e-Kent tarafından verilen yazılı teklifteki fiyatlar ve koşullar geçerlidir.
- Tüm Marka ve Logolar tescilli oldukları firmalara aittir. Üretici firmalar ürün özellik ve teknik bilgilerini değitirme haklarını saklı tutmaktadırlar.
- Tipografik hatalardan e-Kent sorumlu değildir.
Doğru, dürüst, güvenilir Logo Muhasebe Programı Bayisi. Logo Go Yetkili Satıcısı - Tiger Elite Yetkinlik Merkezi - Logo Yazılım Çözüm Ortağı
- eta muhasebe programı, netsis muhasebe programı, mikro muhasebe programı, akınsoft muhasebe programı, link muhasebe programı,cpm master erp yazılımı, sap erp, canias erp yazılımları,
vb. muhasebe programlari almadan önce Logo muhasebe programı için mutlaka bizden ücretsiz demo ve paket program fiyatı isteyiniz.
En uygun fiyat ve kampanya dan yararlanın. Rakip bilgisayarlı muhasebe programları ndan ve ti cari hesap programları ndan geçişte ayrıca indirim yapılır.
www.e-kent.com © 2003 Tüm hakları saklıdır.