Logo Muhasebe Programı Logo Muhasebe Programları Logo Genel Muhasebe Programı Logo Muhasebe yazılımı Logo Muhasebe programları Alınteri,LKS2,Shopmanager,Tiger,unity ve ek modülleri ile ilave terminal lisanslarının fiyatlarını lks2 muhasebeleştirme Logo çok kullanıcılı personel ücret maaş bordro programı Logo LKS2 hakkında herşey Logo muhasebe paket programlarını fiyatları için arayınız Logo business solutions, Logo yazılım Logo bilgisayar programları Ücretsiz Logo muhasebe programları hakkında bilgi almak için bizi arayın En çok kullanılan stok, cari, fatura, çek, senet, banka, kasa, iraliye, sipariş,muhasebe, bordro, demirbaş, ambar(depo) takip programı olan Logo muhasebe programını Logo Bayisi olan Kent Bilgi Sistemleri'nden satın alabilirsiniz Türkiyenin en yaygın kullanılan ticari paket programı Logo ön muhasebe işlemlerini muhasebeleştirme yani muhasebe entegrasyonu ile genel muhasebeye aktarır.
Logo programlarının destek ve eğitim içeriklerini sitemizde bulabilirsiniz. Teklif ve ücretsiz demo kurulumu için arayınız. Logo da Kampanya bitmez. Eta,Netsis,Micro,Link,Vega,Akınsoft gibi muhasebe programlarından rakip ürünlerden indirimli olarak Logo ticari proramlarına geçiş yapabilirsiniz.Fiyat teklifi istemek, demo ve satın almak için bize ulaşın Temel muhasebe eğitimi almış sertifikalı elemanlarımız ile Logo ürünlerine destek vermekteyiz Logo bilgisayar programlarında fiş,irsaliye,fatura,rapor dizaynları kolaylıkla yapılır. Logo stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, banka, kasa, muhasebe,bordro,taksitli satış,kredi kartı,müstahsil,sabit kıymet(demirbaş) gibi modüllerde yapılan işlemler XML ile kolaylıkla dışarıya veri aktar yapılabilir. Ve yine Xml ile kolaylıkkla veri alınabilir. Shop Manager ile mal alım faturasından,irsaliye,sipariş fişlerinden barkod etiketi basabilir.Satış elemanlarını, plasiyer satışlarını kolaylıkla takip edebilirisiniz. Logo Alınteri, LKS2, ShopManager, Muhasebe, Bordro ve ek modülleri ile Kobi 'lere güç katar. Logo Tiger Kosgeb tarafından Desteklenmektedir. Market otomasyonu, IBM POS, Barkodlu yazarkasa, terazi kurulumları yapılır Logo ticari paket programları ile entegre el terminali, depo otomasyonu, mal kabul, sayım, sevkiyat, etiketle çözümleri bizim işimiz. Restoran otomasyonu ile Garson el terminali ile siparişler anında mutfak yazıcına gönderilir.Kasadan adisyon hesabı alınır.Garsona indirim,ödenmez,ikram yetkisi verilebilir. Garson satışını ve maliyetlerinizi raporlayabilirsiniz Kablolu Kablosuz Barkod okuyucu, barkod yazıcı, kablosuz el terminali (pda), Kablosuz ağ kurulumu, satışı, teknik servisi verilir. internet üzerinden sipariş, sıcak satış, soğuk satış, araçta faturalama ve tahsilat işlemleri logo ürünleri ile entegre olarak çalışır. LOGO LKS2 Eğitim Destek Yardım
E-Kent Kurumsal Yazılım Destek Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ürün ve Hizmetlerimiz

Ürün ve Hizmetlerimiz -> Detay
 

LOGO YAZILIM ( LBS LOGO BUSINESS SOLUTIONS )

             
    Yazdır   Yazdır    
             
    Arkadaşına tavsiye et   Tavsiye et    
             
    Satın almak yada demo istiyorsanız lütfen iletişim formunu doldurunuz   Teklif iste    
 
İzlenme: 2950
ID: 21
 

LOGO Yazılım Türkiye ’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşudur. 1984 yılında kurulan Logo, bugün,  yedi bilişim şirketinden oluşan bir teknoloji grubudur. 1996 yılının sonlarında, Gebze'deki GOSB (Gebze Organize Sanayi Bölgesi) teknoparkın belirlediği alan için kira sözleşmesi yapan ilk şirket Logo Yazılım oldu. 49 yıllık kira sözleşmesi kapsamında yatırımının büyük bir bölümünü tamamladı ve kısa sürede gelişti ve büyüdü. Teknopark'ın sağladığı avantajlarla Avrupa'nın en gelişmiş ülkelerine bile yazılım ihraç eder hale geldi. 2000 yılında halka açılan Logo, Türkiye ‘nin halka açılan ilk bilişim şirketi olmuştur.
Logo mühendislik yazılımları ile çıktığı yolda bugün muhasebe programları ve başta KOBİ ’lere yönelik üretmiş olduğu iş çözümlerini sadece Türkiye’de değil tüm dünyada da satılır hale gelmiştir. Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Asya ve Amerika ’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünleri ile ilgili ülkelerdeki kendi şirketleri tarafından ya da tam yetkili distribütörleri ve iş ortakları tarafından satışı ve desteği verilmektedir. LOGO, 2.000 ‘in üzerinde iş ortağı, 170.000 firmada 1.000.000 un üzerindeki kullanıcı sayısı ile iş uygulamaları alanında başta Türkiye olmak üzere dünya çapında söz sahibi bir firmadır.
1984 yılından bu yana şirketlerin verimliliğini arttırmaya yönelik çözümler üreten LOGO, bugün Türkiye yazılım sektörünün lideri. LOGO ve iş ortakları bir yazılım ürünüyle birlikte verilen hizmetin yazılım ürününün firma ihtiyaçlarını karşılaması açısından en az o ürün kadar önemli olduğuna inanıyor.
Network ve Veritabanı Danışmanlığı
LOGO ürünlerinin kullanımını verimli kılmak amacıyla Network ve Veritabanı Uzmanları tarafından  network ve veritabanı kontrolünü kapsayan teknik destek ve danışmanlık hizmetleri de 7 gün 24 saat sunmaktadır.
Ayrıca , kullanıcıların acil destek taleplerine LOGO ofislerinin bulunduğu kent merkezlerinde sistemin hiç veya kısmen çalışamaz durumda olması durumlarına bağlı olarak farklı sürelerde cevap vermektedir.
Kuruluş ve Bakım Hizmeti kapsamında, Veritabanı Kuruluş ve Optimizasyonu , Veritabanı Yedekleme Sistemi, Veritabanı Güncelleme LOGO uzmanları tarafından verilir.
Müşteri Hizmetleri
LOGO, Telefon Destek Hizmeti ile teknik rehberlik hizmeti ve karşılaşılan problemlerin çözümü için telefonla 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti vermektedir.
LOGO yıllara dayanan bilgi ve teknoloji birikimini, onbinlerce kullanıcının katkılarıyla işleyip KOBİ'lere en iyi çözümleri sunmakta kullanıyor.
Logo Yazılım kaynaklarının büyük bir kısmını daha yetenekli, yeni teknolojileri ve platformları destekleyen ürünler üretmek için araştırma ve geliştirmeye ( ARGE ) ayırmaktadır.
Logo
Merkez :
Bayar Caddesi, Şehit İlknur Keleş Sokak
Dural Plaza, No:3 Kat:2 Kozyatağı 34742 İstanbul - TÜRKİYE
Telefon: +90 216 579 80 00  Faks: +90 216 579 80 48
Kampus:
Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknopark No:609 Gebze 41480 Kocaeli - TÜRKİYE
Telefon: +90 262 679 80 00  Faks: +90 262 679 80 80
Yurtiçi Satış Merkezleri : İzmir, İstanbul ve Ankara
Yurtdışı Satış Merkezleri : Almanya, Kazakistan, Bulgaristan, Amerika ( USA) , Rusya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, İran, Romanya, Ürdün
http://www.lbs.com.tr

LOGOMOTİF Multimedya ve Elektronik Yayıncılık San. ve Tic. A.Ş. , 1996 yılında bilgisayar destekli eğitim ve eğlence yazılımları üretmek için kuruldu. Dünyaca ünlü Dorling Kindersley yayınevinin Türkiye distribütörü ve iş ortağı olarak bu firmanın geliştirmiş olduğu eğitim ürünlerini Türkiye pazarına uyarlamıştır. Logomotif ürünlerinden bazıları şunlardır;
Avustralya Kıtası Öğreniyorum,  Afrika Kıtası Öğreniyorum, Asya Kıtası Öğreniyorum Amerika Kıtası Öğreniyorum,  Avrupa Kıtası Öğreniyorum, Doğu, GüneyDoğu  Bölgesi Öğreniyorum, Karadeniz  Bölgesi Öğreniyorum, İç Anadolu  Bölgesi Öğreniyorum,  Akdeniz Bölgesi Öğreniyorum,  Ege Bölgesi Öğreniyorum, Marmara Bölgesi Öğreniyorum, Türkiye Genel Öğreniyorum,  Dünyamızın Oluşumu ve Yeni Keşifler, Hayvanlar Dünyası, Müzik İle Yaşamak, SOFT English - English for Children, İngilizce Öğreniyorum, Almanca Öğreniyorum, Fransızca Öğreniyorum, Perfect English, Akıllı Çocuklar 1, Akıllı Çocuklar 2,  Akıllı Çocuklar 3, Bilmişin Bilim Evi,Matematik Öğreniyorum, Minenin Matematik Evi, Yeşimin Yer Ve Zaman Evi,Buluşlar Dünyasına Yolculuk, Matematiği Çok Seviyorum, İnsan Vücuduna Yolculuk, Okumayı Çok Seviyorum,Sihirli Fırça Oyunevinde,Sihirli Fırça Sirkte,Meraklının Resim Dünyası,Genç Gezginin Dünya Turu, Multimedya Dünya Atlası,Onparmak,Tangram & Yapboz,Osmanlı Tarihine Yolculuk,Smart Dictionary,Cumhuriyet Tarihine Yolculuk,Tell Me More Kids,Tell Me More Kids 1,Tell Me More Kids 2,IQ Oyunları.
Ayrıca Logo motif  ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.logomotif.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

LOGOBIZ Kurumsal iş zekası konusunda çözümler sunan Biztek Yönetim ve Bilgi Teknolojileri ile ERP Yazılımı üreticisi LOGO Yazılım işbirliği ile kurulmuştur. LOGOBIZ sahip olduğu bilgi ve deneyimlerini LOGO Yazılım’ın yurt içinde ve yurt dışında kurmuş olduğu geniş satış ve dağıtım kanalıyla birleştirmiştir. LOGOBIZ tarafından üretilen İş Zekası ürünleri (Performa Bütçe, Performa JOLAP, Performa Rota, Performa GeoMap, Performa OLAP, Linx, Logo OLAP ) gerek KOBI gerekse de büyük ölçekli kuruluşların en önemli yönetim gereksinimleri arasında yer alıyor.
 
Türkiye yazılım sektörü devi LOGO ile Türkiye'nin e-iş çözümleri lideri, finans kuruluşlarının teknoloji ve hizmet ortağı EST güçlerini ve portföylerini bir araya getirerek LOGO-EST Elektronik İş Hizmetleri A.Ş.'ni kurdu. Bu iş ortaklığı ile, LOGO' nun ticari uygulamalarını kullanan işletmeler, tüm banka işlemlerini elektronik ortamda çift yönlü ve güvenli olarak gerçekleştirebilecek ve otomatik olarak muhasebeleştirilecek. Firmalar kullandıkları LOGO çözümleri (Unity,Tiger, Gold, LKS, SHOP Manager) üzerinden bir yandan bankacılık işlemlerini yaparken diğer yandan ticari faaliyetlerine ait işlemleri takip edebilmektedirler.
KOBİ2B e-İş Köprüsü, Garanti, Koç Yapı Kredi Bankası ve Akbank ile KOBİ 'lere hizmet vermektedir.

Logo ürün ailesi;
Unity on Demand
Unity on Demand, kapsamlı bir Kurumsal Kaynak Planlama çözümüdür. Unity on Demand, firmanızın tüm süreçlerini uçtan uca Tedarik – Üretim – Satış ve Teslimat ekseni üzerinde modüler ve tümleşik bir yapı içerisinde yönetir.

Unity
Unity, alım, üretim ve satış lojistiği özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama, finans ve insan kaynakları yönetimiyle şirket içi proseslerin optimizasyonunu sağladığı gibi, tedarikçi ve müşterilerle ilişkilerde de etkinliği artırmayı sağlamaktadır.

İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları modüler bir yapıdan oluşup temel modül Sicil Yönetimi’dir. İstenilen zaman dilimi içerisinde Bordro, Eğitim Yönetimi, Kurumsal Planlama, Eleman Seçme ve Yerleştirme Sistemi, Kariyer Planlama, Performans Yönetimi ve IK Web Server gibi firmanızın ihtiyaç duyduğu modüller ile zenginleştirerek gelişime açık yapısı ile İnsan Kaynakları’na kademeli geçiş yapma olanağı bulursunuz.

TIGER
Kolay kullanımı ile pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir kurumsal çözüm paketi olan TIGER, işletmeye maliyet, iş gücü ve zaman avantajı sağlayarak, gerçekleştirilen yatırımın kısa sürede verimliliğe dönüşmesini sağlıyor.
Finans, muhasebe, üretim, malzeme yönetimi, satış, satın alma ve insan kaynakları süreçlerinin etkin yönetimine olanak tanıyan TIGER, zengin modüler yapı ve geniş fonksiyon seçenekleri sunmaktadır. TIGER, çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanı tanıyan özellikleri; iş süreçlerinin onay ve kontrolünü elektronik ortama taşıyarak izlenip yönetilmesini sağlayan "iş akış yönetimi"; teklif aşamasından başlayarak proje kapsamında oluşan tüm malzeme, hizmet ve finans hareketlerini takip etme imkanı sunan "proje yönetimi"; planlı çalışma imkanı sağlayan "hatırlatıcı" ve tanımlanan görevlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan "Task Scheduler" ile kullanıcıların verimli ve etkin bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Şirketin anlık durumu ile ilgili özet bilgileri sunan "Yönetici Konsolu", yöneticilere tam ve kesin bilgiyi anında izleyerek tepki ve karar sürecini kısaltma ve riskleri minimize etme imkanı sunar. Hazır raporların yanı sıra, sorgu cümlecikleri yardımıyla sisteme girilen bilgilerin değerlendirilmesine olanak tanıyan "Pratik Tablo Raporları", orta ve ileri seviye kullanıcılara veritabanındaki her türlü bilgiye ulaşma imkanı veren "Rapor Üretici" ve raporların tasarımında istenilen düzenlemenin yapılmasını mümkün kılan "Rapor Tasarım Aracı" gibi gelişmiş raporlama özellikleri ile işletmeler bilgiye en kısa zamanda ulaşabilirler. TIGER 'ın sunduğu mobil çözümler sayesinde ise işletmeler sahadaki çalışanlarına zaman ve yerden bağımsız şirket bilgilerine ulaşabilme imkanı sunarken, satış performansını takip edebilme ve satış gücünün kontrolünü ellerinde tutma imkanı kazanırlar.

Logo Klasik Serisi
LOGO 'nun KOBİ 'lere sunduğu ticari otomasyon çözümleri Alınteri ve Logo Klasik Serisidir. Her iki ürünle LOGO, ticari yazılım pazarına yeni standartlar getiriyor. Muhasebe Programı olmanın dışında iş süreçlerinizi ve işletme ihtiyaçlarınızı gözeten LOGO ürünleri başta kolay kullanım olmak üzere, Alınteri ve Logo Klasik Serisinin her yönüyle LOGO avantajlarını taşıdığını göreceksiniz. Müşterilerinin kullandıkları ürünü bilen, nitelikli eleman ihtiyacını da geliştirdiği LSU (LOGO Sistem Uzmanı) sertifika sistemi ile karşılıyor.

Bordo
Bordro küçük ve orta ölçekli şirketlerin sigortalı personelinin olduğu kadar standart uygulamadan farklılık gösteren maden, deniz, basın yayın işkollarında çalışan ve yabancı uyruklu işçi çalıştıran şirketlerin ihtiyaçlarını da tam olarak karşılıyor.
 
Mali Müşavir
Windows tabanlı Mali Müşavir, ekonomik fiyatı, zengin özellik seti ve pratik kullanımı ile Serbest Muhasebeci (SM) ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) ler için özel olarak tasarlanmıştır.
Büro Yönetimi , Muhasebe , Mali Tablolar , Bordro , Sabit Kıymetler ve İşletme Defteri modüllerinden oluşur.

Shop Manager Perakendecilik Çözümü
Shop Manager, Logo’nun perakende noktaları için geliştirdiği yönetim sistemidir. Ürün, Örme, Konfeksiyon, Ayakkabı, Çeyiz, Halı-Mobilya, Kozmetik, Kırtasiye-Oyuncak, Elektronik, Beyaz Eşya gibi pek çok sektörde direk müşteriye çeşitli ödeme ve taksit opsiyonları kullanarak satış yapan mağazalar için tasarlanmıştır.

Otelcilik Çözümü

Hotel Manager, LOGO'nun küçük oteller için geliştirdiği yönetim sistemidir. Hotel Manager, küçük ve orta boy otel, apart otel, motel, misafirhane ve pansiyonların için özel olarak geliştirilmiştir.

Mobil Çözümler
LogoMobile, her an her yerden şirketiniz hakkındaki bilgilere erişmenizi sağlayan mobil raporlama çözümüdür. LogoMobile, şirket dışında bulunan yöneticinin stoklar, ciro ve müşteriler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar. LogoMobile ile cebinizde taşıdığınız cep telefonu veya avuçiçi bilgisayardan müşterilerinize ait fatura, sipariş, çek/senet, hesap ekstresi, borç takip gibi raporlara erişebilirsiniz.

İş Zekası Çözümleri
Logo İş Zekası Çözümleri ailesi şirketlerin karmaşık operasyonlarını en kolay ve esnek şekilde kontrol altına alıp, performansı yüksek, etkili analizlerle hedefleri doğrultusunda karar alabilmelerini sağlar.

KOBİ2B E-İş Köprüsü
Banka Entegrasyonu ve B2B Entegrasyonu
Firmalar kullandıkları LOGO çözümleri (Unity, Tiger, Tiger2, Gold, LKS, LKS2 SHOP Manager, GO, GO Shopmanager) üzerinden bankacılık işlemlerini KOBİ2B E-İş Köprüsü Banka Entegrasyonu ile, müşteri ve bayilerine yeni ürün listesi ve fiyat listelerini hatta tedarikçilerinden gelen irsaliye/fatura bilgilerini kendi kullandıkları LOGO çözümlerinin içerisine KOBİ2B E-İş Köprüsü B2B Entegrasyonu kullanılarak tek tuş ile kaydedebilmelerine olanak sağlar.

Mevcut muhasebe programınız ihtiyaçlarınıza cevap vermiyorsa ve siz hala stok maliyetlerinizi, borç ve alacaklarınızı, nakit akışlarınızı, vade farkı, dövizli işlemlerinizin durumunu yeterince göremiyorsanız LOGO yazılım ürünlerini inceleyin. Stok yönetimi, sabit kıymet yönetimi, satın alma, satış pazarlama, finans ve genel muhasebe gibi fonksiyonlar tüm organizasyonunuz için toplu çözümler üretmeye yönelik olarak üretilmiştir.
Gelin hemen projenize başlayalım, şirketinizi Logo ürünlerinden birisiyle tanıştıralım.
Kent Bilgi Sistemleri İletişim Teknolojileri Danışmanlık ve Servis Hizmetleri, LOGO Muhasebe programları yetkili bayisi (Logo Go Yetkili Satıcısı - Logo Tiger Elite Yetkinlik Merkezi) ’dir. Sektöründe 14 yılı aşan deneyimi ile hizmet vermektedir. Logo iş ortağı olarak Kent, bünyesindeki LSU (Logo Sistem Uzmanı) ve MS SQL Server Sertifikalı, deneyimli kadrosu ile işletmelere yerinde ve/veya kendi merkezinde modern eğitim araç ve gereçleri kullanarak eğitim ve destek hizmeti sunmaktadır.
Ticari uygulama yazılımları ise muhasebe servislerinin kaçınılmaz ihtiyacıdır. Bu ihtiyaca, LOGO 'nun çeşitli yazılımları ile cevap vermekteyiz. LOGO Yazılım ürünleri, kolay kullanımının yanında, oldukça detaylı seçenekleri ile kişiselleştirilebilmesi sayesinde çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir.

Eta, Link, Netsis, Mikro, Megayaz, Vega , Akınsoft gibi pek çok muhasebe programından stok kartı, cari hesap kartı, muhasebe hesap planı gibi bilgilerinizi Logo’ya Excel veya xml dosya formatlarını kullanarak aktarmak mümkündür.Benzer Ürünler/Hizmetler

ESET Nod32 Kişisel Antivirus Programı [incele]
NOD32 Antivirüs ProgramıESET NOD32 ile Antivirüs KorumasıWindows için NOD32 Antivirüs yazılımı
Kurumsal Çözümler [incele]
Kurumsal çözümler için doğru adrestesiniz ! Kurumsal çözümler üretebilmeniz için öncelikle o kurumu
Microsoft Teknolojilerinde Deneyimli Kadro ve Güncel Bilgi [incele]
Kent olarak yazılım dünyasının geleceğini belirleyen Microsoft'un çeşitli teknolojileri konusundaki


Aynı Kategorideki Diğer Ürünler/Hizmetler

Kurumsal SMS Kısa Mesaj Çözümleri  Kurumsal SMS Kısa Mesaj Çözümleri [incele]
İletişimde Yeni Trend , SMS  Postadan ekonomik ve e-mailden etkili olan SMS, düşük maliyeti ile interaktif uygu...
Antivirüs & Güvenlik Antivirüs & Güvenlik (7) Yazılım Hizmetleri Yazılım Hizmetleri (2) Destek & Eğitim Hizmetleri Destek & Eğitim Hizmetleri (5)
Microsoft Çözümleri Microsoft Çözümleri (1) Mobil Satış Dağıtım Çözümleri Mobil Satış Dağıtım Çözümleri (2) Depo Otomasyonu Depo Otomasyonu (0) Restoran Otomasyonu Restoran Otomasyonu (1)
Kurumsal Hizmetlerimiz Kurumsal Hizmetlerimiz (6) LOGO GO PLUS SERİSİ LOGO GO PLUS SERİSİ (8) LOGO TIGER PLUS SERİSİ LOGO TIGER PLUS SERİSİ (3) LOGO TIGER ENTERPRISE SERİSİ LOGO TIGER ENTERPRISE SERİSİ (4)
LOGO İNSAN KAYNAKLARI LOGO İNSAN KAYNAKLARI (4) LOGO J-GUAR LOGO J-GUAR (1)

E-KENT KURUMSAL YAZILIM DESTEK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Uçancıbaşı Mh. Kayalık Cad. Ulu Çarşı (Ulu Cami yanı) Kat:4 No:80 DENİZLİ/TÜRKIYE TEL:+90(258) 263 70 80 (Pbx) FAX:+90(258) 263 78 28
- Güncelleme gecikmesi, tipografik hatalar veya oluşacak her türlü problemden dolayı oluşan fiyat farklılıklarında e-Kent tarafından verilen yazılı teklifteki fiyatlar ve koşullar geçerlidir.
- Tüm Marka ve Logolar tescilli oldukları firmalara aittir. Üretici firmalar ürün özellik ve teknik bilgilerini değitirme haklarını saklı tutmaktadırlar.
- Tipografik hatalardan e-Kent sorumlu değildir.
Doğru, dürüst, güvenilir Logo Muhasebe Programı Bayisi. Logo Go Yetkili Satıcısı - Tiger Elite Yetkinlik Merkezi - Logo Yazılım Çözüm Ortağı
- eta muhasebe programı, netsis muhasebe programı, mikro muhasebe programı, akınsoft muhasebe programı, link muhasebe programı,cpm master erp yazılımı, sap erp, canias erp yazılımları,
vb. muhasebe programlari almadan önce Logo muhasebe programı için mutlaka bizden ücretsiz demo ve paket program fiyatı isteyiniz.
En uygun fiyat ve kampanya dan yararlanın. Rakip bilgisayarlı muhasebe programları ndan ve ti cari hesap programları ndan geçişte ayrıca indirim yapılır.
www.e-kent.com © 2003 Tüm hakları saklıdır.