eof Beton Santral Otomasyonu ve Sevkiyat Yönetimi Yazılımı

Tek Noktadan sipariş bazlı üretim reçete değişikliği ve Üretim Planlama, Periyot bazlı üretim performans takibi, Siparişten Otomasyona, Otomasyondan Kantara uçtan uca yazılım çözümü

eof Kantar Logo Entegrasyonu

Çoklu Sevkiyat işlemlerinde ikinci tartım sırasında yeniden dara alınmaksızın yüklemeye devam edin zamandan ve yakıttan tasarruf edin !

Daha sağlam adımlar atmak için

Logo Start 3, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura 'ya hazır...

Logo Go 3

KOBİ'lere özel olarak geliştirilen Logo GO 3 ile stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçleri tek noktadan etkin bir şekilde yönetiliyor.

LOGO TIGER 3

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

LOGO TIGER WINGS

Geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

LOGO TIGER WINGS ENTERPRISE

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web tabanlı olarak karşılamak üzere tasarlanan Logo Tiger Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Güncel kampanya, duyuru ve gelişmelerden haberdar olmak lütfen E-Bültenimize kayıt olabilirsiniz...